KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15629315
nr 1562 9315
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Höst, Signerad. Akvarell, 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:39:16
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger